Tokio Hotel :D
Bine ai venit pe Forum Tokio Hotel
Vine si tu alaturi de noi si posteaza :X

[ doar membri forumului pot posta ]

Toti Fani Tokio Hotel sunt bine veniti printre noi :D



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Tokio Hotel :D
Bine ai venit pe Forum Tokio Hotel
Vine si tu alaturi de noi si posteaza :X

[ doar membri forumului pot posta ]

Toti Fani Tokio Hotel sunt bine veniti printre noi :D

Tokio Hotel :D
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Unde ati disparut iar ?

In jos

01012013

Mesaj 

Unde ati disparut iar ? Empty Unde ati disparut iar ?




Iar e liniste pe aici. Ce se intampla?
Ioana.TH
Ioana.TH
Administrator
Administrator

Mesaje : 3449
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31

https://tokio-hotel-2.catsboard.com

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Unde ati disparut iar ? :: Comentarii

Claudia :]

Mesaj Mar Apr 09, 2013 10:31 pm Scris de Claudia :]

Unde am dispărut? Pe alte forumuri, cum ne-a fost sugerat de către alţii. Probabil am găsit nişte forumuri mai distractive unde ne putem exprima liber, unde putem posta ficuri care de care mai nasoale sau mai reuşite, căci pe aici nu se prea poate. Practic postezi degeaba. Nici măcar staff-ul nu mai este activ, deci membrii obişnuiţi de ce ar fi? De trupă nu se mai aude nimic, toată lumea şi-a găsit de lucru pe alte forumuri, ca şi mine de altfel.

Dacă doreşti un motiv concret, eu am dispărut din cauza corectorilor, acesta fiind principalul motiv, căci ar mai fi şi altele. Am văzut ce şi cum, am vizualizat şi subiectele postate de către ei, am văzut cum corectează şi m-am lipsit. Şi dacă doreai şi dacă nu, tot primeai o corectură, ceea ce mi se pare absurd. Cine doreşte să fie corectat bine, cine nu, la fel.

P.S; Ioana, mai există un topic la "Discuţii libere", parcă aşa se numea categoria respectivă, iar topicul este intitulat : "ce s-a întâmplat?", dacă nu mă înşel. Mai mule răspunsuri cred că vei găsi acolo.
Hm, baftă în continuare cu forumul. Sper să aibă activitate din nou.

Dacă doreşte cineva să discute cu mine pe seama acestui subiect, să o facă în privat.

Sus In jos

Sarmale

Mesaj Mier Apr 10, 2013 1:21 am Scris de Sarmale

Ah, hai că m-aţi terminat cu chestia asta! Jur! Dacă tot vă plângeţi pe faţă, hai să o fac şi eu: frate, învaţă să scrii înainte de a posta! Nu mai pretinde să fii citit/respectat când nici măcar nu ştii să faci diferenţa dintre 'miau' şi 'mi-au'. Nu spun că e cazul tău, dar majoritatea sunteţi... varză. Şi am spus-o frumos. Dacă e din cauza noastră, aici nu ai nimerit-o. Nu e forum de fanficuri, draga mea. E un forum dedicat unei trupe. Şi, pentru a-ţi demonstra că mulţi intră doar pentru a-şi posta 'creaţiile', ai dovada vie: cum a bătut cineva apropo de cultura unora, cum s-au cărat în masă. Un fel de exod. Ca să vezi! Dacă nu ştiai, îmi pare rău! Sunt alte forumuri dedicate în totalitate fanficurilor (de calitate, apropo).

Şi nu tot daţi vina pe noi că v-am alungat. Am spus eu cuiva să zboare de aici? Poate ar fi cazul să o fac doar pentru a vă da motiv să mă/ne acuzaţi pe nedrept.

Felicitările mele! Total pe lângă subiectul "forum"!

EDIT: CINE DOREŞTE SĂ ÎŞI SPUNĂ "FRUSTRAREA" ARE LIBERTATEA DE A O FACE PRIN PM. VĂ AŞTEPT.

Sus In jos

Andre Andreea

Mesaj Mier Apr 10, 2013 4:59 am Scris de Andre Andreea

Scumpa mea sau draga mea sau cum vrei tu,daca te crezi superioara nu te tine nimeni aici. Fiecare are dreptul de a-si spune parerea. Era o intrebare adresata tuturor si totusi nu a primit decat un raspuns. Ce ai spus tu,a fost mai mult nemultumirea legata de faptul ca multi au plecat din cauza ca au fost criticati. Da,e un forum dedicat unei trupe. Fanii isi pun creatiile pentru cei care vor sa le citeasca. Poate ca nu s-au carat din cauza culturii. Fiecare intra si pleaca din ce motiv vrea. Nu cred ca e vreo regula care sa spuna pentru ce sa te inregistrezi pe forum.

Sus In jos

Sarmale

Mesaj Mier Apr 10, 2013 4:01 pm Scris de Sarmale

Awww, cât de dragi îmi sunteţi! Aşa săriţi să vă spuneţi părerea public după ce am menţionat că tocmai am făcut curat în mesagerie pentru a avea loc. Aştept şi alte ameninţări că îmi daţi foc în PM. Sper să nu fie şi cazul tău pentru că, până acum, tu şi Claudia v-aţi exprimat cel mai coerent. Aştept!

Sus In jos

✿ fσℓℓσω уσυя ∂яєαмѕ! ✿

Mesaj Vin Aug 22, 2014 6:13 pm Scris de ✿ fσℓℓσω уσυя ∂яєαмѕ! ✿

Si acum urmez eu, in calitate de prietena totusi...
Am o mica intrebare: Daca nu e forum de fan fiction atunci de ce avem corectori? :|

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum