Tokio Hotel :D
Bine ai venit pe Forum Tokio Hotel
Vine si tu alaturi de noi si posteaza :X

[ doar membri forumului pot posta ]

Toti Fani Tokio Hotel sunt bine veniti printre noi :D



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Tokio Hotel :D
Bine ai venit pe Forum Tokio Hotel
Vine si tu alaturi de noi si posteaza :X

[ doar membri forumului pot posta ]

Toti Fani Tokio Hotel sunt bine veniti printre noi :D

Tokio Hotel :D
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Am Vrut Sa Ne Deconectam=))

2 participanți

In jos

Am Vrut Sa Ne Deconectam=)) Empty Am Vrut Sa Ne Deconectam=))

Mesaj Scris de ~DJ.alex~ Dum Dec 09, 2012 9:39 pm

Si incepem...Asta a fost in Bravo parca acu 2 saptamani sau mai mult.....


Peste 6 milioane de discuri vandute , peste 300 de concerte si peste 90 de premii castigate in intreaga lume! Tokio hotel este una intre cele mai de succes trupe germane ale tuturor timpurilor. Dar ei au pus pct dintr-o data activitatii si au luat o pauza de peste 2 ani. gemenii Bill si Tom Kaulitz (23) s-au mutat de la Hamburg la L.A. . De atunci formatia a intrat in anonimat. In peste 2 ani , T.H nu a mai lansat nico piesa noua si nu a mai sustinut niciun concert. Din cand in cand apar fotografii facute de paparazzi cu ei , dar ata!
Acum s-au intors , insa ca jurati in emisiunea " Deutschland such de SuperStar " o emisiune de casting de genu' "X- Factor" sau " Vocea Romaniei" . BRAVO s-a intalnic cu cei doi in Berlin si a stat de vorba cu ei intre filmari. Ce s-a schimbat fata de anul 2005 cand Tokio Hotel debuta in muzica? Multe! Bill s-a schimbat ff mult fizic . El poarta barba , are piercinguri / tatuaje si pare mult mai musculos...... . Ca persoana este insa acelasi ca in urma cu 7 ani. Astfel el a declarat zambitor : " Ne merge super!" ,. Asta cu toate ca , in presa de scandal, au aparut in ultimul timp foarte multe critici cum ca ar fi slabiti si istoviti. " Pe noi nu ne preocupa tabloidele . Titlurile sunt mereu aceleasi. Ne-am obisnuit cu barfele . Nu va faceti griji suntem mai mult decat Ok!" , a clarificat Bill situatia. Ca ei sunt plini de energie era de asteptat , doar au avut peste 2 ani de timp sa-si incarce bateriile. "La inceput cand ne-am mutat in L.A. doar ne-am relaxat. Am decis sa disparem cu totul din viata publica . Nu am mai dat interviuri , nu am mai fost la sedinte foto, nimic. Tom si cu mine am avut nevoie de timp pen tru noi. " Acest lucru era imposibil in Germania . Ei erau urmariti peste tot . O viata normala era exclusa. " In L. A. putem merge linistiti la supermarket sau la film, aproape nimeni nu ne recunoaste " , explica Tom . Cu timpul ei au devenit cunoscuti se peste ocean. "Can iesi din casa nu ai cum sa-i eviti (pe fotografi) . Uneori am impresia ca sunt sin gur si ca nu ma vede nimeni si atunci sunt fotografiat ", povesteste Bill. "Exista oameni care nu au ceva mai bun de facut decat sa ne urmareasca toata ziua. dar asta e ....." . Perioada din SUA nu a insemnat insa doar relaxare. Cei doi au lucrat si la cantece noi "Am fost foarte productivi. Ajuta foarte mult cand te poti concentra pe muzica fara a fi sub presiune.Altele sunt rezultatele cand ai timp si liniste . Am progresat foarte mult asa. Avem mult material nou. O mare parte nu o vom publica niciodata. Am ales doar ce e mai bun " , ne explica Tom. Nu stim insa cand va veni momentul cand ne vom putea delecta cu un nou album Tokio Hotel , deoarece baietii nu se grabesc sa-l lanseze. "nu avem inca o data exacta. Nu ne grabim " , ne explica ei zambind la unison. " Momentan ne concentram pe acest proiect de televiziune. Cea mai mare provocare sunt orele de filmare ", explica Tom razand. "Aici trebuie sa ne trezim in fiecare dimineata la ora 6! De obicei la ora aceasta mergeam la culcare...."


Am pus asta special pentru Alexandra Tokitas Time
Ai avut dreptate cu activitatea zero....
Yo stiu ca asta ar fi cel mai nou interviu ( in romana) so sper ca va place ca mi-a luat mult sa o scriu......scuzati eventualele greseli....:)


~DJ.alex~
~DJ.alex~
Level 4
Level 4

Mesaje : 772
Data de inscriere : 10/09/2011
Varsta : 24

Sus In jos

Am Vrut Sa Ne Deconectam=)) Empty Re: Am Vrut Sa Ne Deconectam=))

Mesaj Scris de Luke Thompson Joi Dec 13, 2012 9:13 pm

Daa,am vazut interviul ala din Bravo,fuckin' aw`some <3
Luke Thompson
Luke Thompson
Level 8
Level 8

Mesaje : 3304
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 23

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum