Tokio Hotel :D
Bine ai venit pe Forum Tokio Hotel
Vine si tu alaturi de noi si posteaza :X

[ doar membri forumului pot posta ]

Toti Fani Tokio Hotel sunt bine veniti printre noi :D



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Tokio Hotel :D
Bine ai venit pe Forum Tokio Hotel
Vine si tu alaturi de noi si posteaza :X

[ doar membri forumului pot posta ]

Toti Fani Tokio Hotel sunt bine veniti printre noi :D

Tokio Hotel :D
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nelamuriri

In jos

11062012

Mesaj 

Nelamuriri Empty Nelamuriri




Nu am vauzt un astfel de topic pe aici pana acum so...
Ceva ma intriga de cateva minute, ma uitam ca tampita pe index si la grupuri...
Legenda : [ Administrator ] [ Moderator ] [ Super Moderator ] [ Partener ] [ Super Fan :X ] [ Banat ] [ Corectori ]

Incep de la sfarsit, Corectori = critici okay...
Banat... De ce ne trebe asa ceva? Nu puteai sa-i dai doar un rang? :]] Mai trebe si grup, puteai sa-l faci invizibil e cam inutil grupul... Si asa sunt doar doi membri acolo so... Toti isi cam fac de cap pe forum...
Super fan... Capis... Eu as zice sa-i rasplatesti mai degrba cu un rang personalizat decat cu un grup... Dar treaba ta.

Partener? Ce-i cu asta? Nu ma-m prins ce cauta grupul pe aici, daca-i pe asa ai multi parteneri pe forum si nici unul nu face parte din acel grup, e lasat in paragina plus ca are o culoare de toata greata si imi sare pe retina.

Acum ii acum.
Explicati-mi si mie care-i treaba cu moderator si super moderator? Nu fac aceeas treaba? So... De ce trebuie doua grupuri? Sa inteleg ca moderatorul e mai prejos de supermoderatorul deoarece un moderator intra mai des, apropo, nu am vazut nici un "super mod" sa intre pe forum pana acum...
Sincer fa si tu curatenie pe acolo... E dezastru....

Moderatori: Administrator, Moderator, Super Moderator

Okay, ce cauta si administratorul acolo? El oricum face ce vrea...
Moderator= super mod.
Am tt vazut rangurile astea peste tot si nimeni nu-mi explica cum sta treaba.

Ce supermoderatorii sunt mai cu mot in frunte sau? De parca nu ar face treaba la fel... Ba nu, pardon! Super mozii aia nu intra de secole pe forum dar tot sunt mai flocosi...

Scuza-mi postul asa la aiurea dar.. Sincer uitati-va si voi cum sta treaba....
● Lene
● Lene
Administrator
Administrator

Mesaje : 689
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 27

http://myplace.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Nelamuriri :: Comentarii

avatar

Mesaj Lun Iun 11, 2012 12:36 am Scris de Yahoo~

Heehee, timpul pentru schimbaaaari!

Sus In jos

✿ fσℓℓσω уσυя ∂яєαмѕ! ✿

Mesaj Lun Iun 11, 2012 3:38 am Scris de ✿ fσℓℓσω уσυя ∂яєαмѕ! ✿

Ai cam gresit la scris , dar nu e fic deci sa lasam asta . Ai dreptate cu ceea ce spui insa eu zic ca grupurile sunt ok si imi plac culorile insa la faza cu super moderatori chiar ai dreptate .

Sus In jos

Locust

Mesaj Lun Iun 11, 2012 4:57 am Scris de Locust

Nici eu nu am priceput chestiile astea, scoase acum în evidenţă de Timm. Dar cum eu nu sunt cu Forum-urile, am crezut că aşa trebuie: Moderator, Super Moderator, etc...
Încă o dată, Forum-ul mai are nevoie de Moderatori, nu doar 2! Sunt destui user-i care intră chiar foarte des şi se pot ocupa de curăţenia pe Forum.

Sus In jos

✿ fσℓℓσω уσυя ∂яєαмѕ! ✿

Mesaj Mier Iun 13, 2012 3:28 am Scris de ✿ fσℓℓσω уσυя ∂яєαмѕ! ✿

Sunt de acord si cu tine .

Sus In jos

Vodka

Mesaj Joi Iun 21, 2012 3:14 am Scris de Vodka

nu ar trebui sa fie si un grup pentru....graficieni?

Sus In jos

● Lene

Mesaj Joi Iun 21, 2012 4:03 am Scris de ● Lene

Si ce vrei sa faca acel grup? Este cam inutil =]

Sus In jos

Vodka

Mesaj Joi Iun 21, 2012 4:16 am Scris de Vodka

sa se ocupe de aspectul forumului

Sus In jos

● Lene

Mesaj Joi Iun 21, 2012 5:35 am Scris de ● Lene

*Facepalm* Nu se poate ocupa de ascpectul forumului atata timp cat nu are un acces la paonul ce control al administratorului so... Ar fi un grup inutil cand ar putea intra in grupul de admini...

Si pentru cine? CIne ar face parte din grup? Eu una nu vreau nici macar un rang so...

Sus In jos

Vodka

Mesaj Joi Iun 21, 2012 7:54 pm Scris de Vodka

poi da face grafician cu acces la panou dracu stie ca pe forumul aydei nu erau probleme :|

Sus In jos

● Lene

Mesaj Joi Iun 21, 2012 9:33 pm Scris de ● Lene

Da, poate sa faca asta dar e un rang inutil, de ce? Cine sa fie graficean? Tu esti deja "vip" ceilalti.. mai bine ma abtin =]] Iar eu nu vreau un grup special doar pentru o persoana... Nu are rost sa bagi grupuri aiurea doar asa...

Sus In jos

Vodka

Mesaj Joi Iun 21, 2012 9:37 pm Scris de Vodka

poate ar mai fi cineva interesat ...2,3 persoane sa se ajute intre ele cu designul.
si daca tu nu vrei un grup doar pentru o persoana poate Ioana vrea, pana la urma e forumul ei si daca nu vrea nici un grup si mai bine. Amin !

Sus In jos

● Lene

Mesaj Joi Iun 21, 2012 9:43 pm Scris de ● Lene

Nu, nu e forumul meu, ai dreptate, nu eu fac legea pe aici, nici nu am intentionat, imi pare rau daca asa suna >.<"

Uite:
Sunt si prea multe grupuri acolo car enu isi au rostul... Graficeni... Sincer eu sunt destul de.. hmm~ Sunt destul de critica avand in vedere problemele cu grafica chiar daca nu ma pricep la gfx si ps... dar totusi... Nu cred ca mi-ar comveni sa fie acceptat acolo oricine...

Sus In jos

Vodka

Mesaj Joi Iun 21, 2012 9:46 pm Scris de Vodka

Nu e acceptat oricine, e acceptat cineva care ar fi in stare sa asorteze 2 culori intre ele si sa faca un design suportabil vederii si decat sa stam cu atatea grupuri inutile de ce sa nu stam cu graficieni, oricum se cam plange lumea de tema forumului asa ca un grafician ar avea timp sa schimbe designul cat mai des si poate forumul ar fi mai activ sau sti dracu ce....anyway

Sus In jos

Locust

Mesaj Joi Iun 21, 2012 9:49 pm Scris de Locust

Dafuq!
Totul pe Forum este o harababură totală, şi noi nu facem nimic lamentându-ne la Topic-ul acesta.
Bine ar fi ca Ioana să remarce Topic-ul ăsta, dar nu prea cred că se va întâmpla.

Sus In jos

Vodka

Mesaj Joi Iun 21, 2012 9:51 pm Scris de Vodka

da, formul a cam luat-o razna de la o vreme in coace....wtf??

Sus In jos

● Lene

Mesaj Joi Iun 21, 2012 9:53 pm Scris de ● Lene

K. ~か り な~ a scris:Nu e acceptat oricine, e acceptat cineva care ar fi in stare sa asorteze 2 culori intre ele si sa faca un design suportabil vederii si decat sa stam cu atatea grupuri inutile de ce sa nu stam cu graficieni, oricum se cam plange lumea de tema forumului asa ca un grafician ar avea timp sa schimbe designul cat mai des si poate forumul ar fi mai activ sau sti dracu ce....anyway

Asa e~ Dar totusi, daca un graficean care face doar imaginile in PS nu se pricepe la IT adica sa lucreze in PANOUL DE CONTROL AL ADMINISTRATORULUI si face o gafa ce se intampla? dam vina pe toti ca tampiti... EXCLUS! Pentru mine chestia asta e scoasa de pe lista, un graficean sa aiba acces la panou daca nu se pricepe... plus ca e greu sa gasesti un graficean bun....

DXD a scris:Dafuq!
Totul pe Forum este o harababură totală, şi noi nu facem nimic lamentându-ne la Topic-ul acesta.
Bine ar fi ca Ioana să remarce Topic-ul ăsta, dar nu prea cred că se va întâmpla.

O sa o anunt eu pe Ioana de topicul asta cand vine vreamea schimbarilor dar fi sigura, cand voi pune mana pe PA voi schimba mai multe nu doar tema =]]

Sus In jos

Vodka

Mesaj Joi Iun 21, 2012 10:14 pm Scris de Vodka

Nu cred ca vei avea tu sanse sa ajungi la PA.
Sincer am fost grafician pe forumul aydei( da, poate nu era o tema buna )
insa m-am descurcat sa o pun.
si daca am nevoie sa invat ceva, exista google si youtube.
nu cred ca tu te-ai nascut facand forumuri, hai sa fim seriosi.
doar pentru ca ai nustiu cate forumuri si ai invatat cu timpu sa te joci cu ele, asta nu inseamna ca tu esti singura care poate face asta. ar trebui sa primeasca o sansa si altii, nu zic de cei care nu au habar nici ce e ala copy/paste, zic de cei care daca spun ca vor sa fac o chestie, inseamna ca ar fi in stare sa o faca.
Ioana hotaraste ce face cu forumul ei, ce schimba si ce nu, chiar nu-i nevoie sa pui tu mana pe panouri si minuni ca sa faci schimbari..e si ea in stare sa le faca, asta daca vrea, daca nu si daca nu iti convine chiar nimica la acest forum, esti libera sa pleci.
Next? nu mi-e rusine sa-mi deschid gura la toti, va spun direct si pe fata, punct.

Sus In jos

● Lene

Mesaj Joi Iun 21, 2012 10:41 pm Scris de ● Lene

K. ~か り な~ a scris:Nu cred ca vei avea tu sanse sa ajungi la PA.
Sincer am fost grafician pe forumul aydei( da, poate nu era o tema buna )
insa m-am descurcat sa o pun.
si daca am nevoie sa invat ceva, exista google si youtube.
nu cred ca tu te-ai nascut facand forumuri, hai sa fim seriosi.
doar pentru ca ai nustiu cate forumuri si ai invatat cu timpu sa te joci cu ele, asta nu inseamna ca tu esti singura care poate face asta. ar trebui sa primeasca o sansa si altii, nu zic de cei care nu au habar nici ce e ala copy/paste, zic de cei care daca spun ca vor sa fac o chestie, inseamna ca ar fi in stare sa o faca.
Ioana hotaraste ce face cu forumul ei, ce schimba si ce nu, chiar nu-i nevoie sa pui tu mana pe panouri si minuni ca sa faci schimbari..e si ea in stare sa le faca, asta daca vrea, daca nu si daca nu iti convine chiar nimica la acest forum, esti libera sa pleci.
Next? nu mi-e rusine sa-mi deschid gura la toti, va spun direct si pe fata, punct.


Nu e decizia mea daca voi intra in PA doar ca am vrut sa fac ceva pentru forum, e asa de gresit? Nu vreau sa par pe sefa sau ceva, crede-ma, Sequere. chiar stie ce am facut azi toata ziua si poate de aia am fost mai irationala. Imi pare rau daca te-am ofensat sau jignit cu ceva, nu asta mi-a fost intentia >.<"

Si nu cred ca toti ar trebui sa primeasca o sansa la PA deoarece unii chiar pot face ravagii, si eu la inceput am facut niste gafe proportionale... Cu duiumul... dar m-am invatat cu timpul, si nu, nu de pe youtube sau google... Din propria experiena, intradevar m-au mai ajutat unii prieteni si tata la inceput, eu nici nu stiam ce e aia un forum acum 10 luni... Dar invat repede...

Sus In jos

Vodka

Mesaj Joi Iun 21, 2012 10:50 pm Scris de Vodka

Da, am mai spus si eu, nu toti dar ar putea linistiti sa intre in PA cei cu capu pe umeri si care au habar de ceva....anyway...si eu pot invata oricand despre forumuri, am la scoala destui profi...

Sus In jos

● Lene

Mesaj Joi Iun 21, 2012 11:44 pm Scris de ● Lene

K. ~か り な~ a scris:Da, am mai spus si eu, nu toti dar ar putea linistiti sa intre in PA cei cu capu pe umeri si care au habar de ceva....anyway...si eu pot invata oricand despre forumuri, am la scoala destui profi...

Eu nu am facut la scoala decat in word... am incercat sa ma rog de profa sa ma lase sa lucrez in css dar nu a vrut... ca trebe sa respecte programa bla bla bla...

Si da, stiu ca ai putea invata destul de repede sa lucrezi in PA deoarece nu e foarte greu si tu te prinzi repede ^^

Sus In jos

Vodka

Mesaj Sam Iun 23, 2012 8:05 pm Scris de Vodka

nustiu dupa ce discutam noi toate astea..pana la urma toate depind de Ioana :)

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum