Tokio Hotel :D
Bine ai venit pe Forum Tokio Hotel
Vine si tu alaturi de noi si posteaza :X

[ doar membri forumului pot posta ]

Toti Fani Tokio Hotel sunt bine veniti printre noi :D



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Tokio Hotel :D
Bine ai venit pe Forum Tokio Hotel
Vine si tu alaturi de noi si posteaza :X

[ doar membri forumului pot posta ]

Toti Fani Tokio Hotel sunt bine veniti printre noi :D

Tokio Hotel :D
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

+10
Locust
→ĬƞƒĭƞĭƗĕ Đαřĸƞĕѕѕ←ɗɛɛɑ
Un.
D u s t .
Alexandra Tokitas Time
Cherry Bomb
~ale.TH~
Dark D.
Kiro
funky2
14 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Cherry Bomb Lun Mar 19, 2012 4:15 am

exact
Cherry Bomb
Cherry Bomb
Level 3
Level 3

Mesaje : 350
Data de inscriere : 02/06/2011
Varsta : 29

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Locust Lun Mar 19, 2012 4:54 am

Cum suntem pe un Forum dedicat trupei nu ar trebui să vorbim despre ei?
Adică postăm anumite ştiri, le comentăm, spunem ce ne place, ce nu ne place.
Eu nu cred că este cineva care numai poate dormi noaptea deoarece Bill şi-a făcut tatuaj. :|
Locust
Locust
Super Fan
Super Fan

Mesaje : 8145
Data de inscriere : 19/06/2011
Varsta : 26

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Alexandra Tokitas Time Lun Mar 19, 2012 3:40 pm

eu nu am nimic cand sunt franta dorm necontenit =)))
acum sicer tatuajul ala mi se parea ciudat la inceput dar acum m-am obisnuit si a inceput sa-mi placa
Alexandra Tokitas Time
Alexandra Tokitas Time
Level 5
Level 5

Mesaje : 809
Data de inscriere : 19/01/2012
Varsta : 24

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de B I L L I T H A Lun Mar 19, 2012 6:01 pm

Ei Bine,Bill s-a Mai maturizat ,dar tot dulce ramane ! ;) Partea cu tatuajele ..Hmm..Nu e rau! Doar vrea sa ne Arate ca e si el Rocker!!:)
B I L L I T H A
B I L L I T H A
Level 6
Level 6

Mesaje : 1708
Data de inscriere : 02/01/2012
Varsta : 27

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Yahoo~ Mar Mar 20, 2012 1:57 am

AbbeyDawn a scris:Cum suntem pe un Forum dedicat trupei nu ar trebui să vorbim despre ei?
Adică postăm anumite ştiri, le comentăm, spunem ce ne place, ce nu ne place.
Eu nu cred că este cineva care numai poate dormi noaptea deoarece Bill şi-a făcut tatuaj. :|

Pai da, dar chestia cu tatuajul a fost postata mai intai pe aplicatie, deci tine de topicul cu acea tema. Si, din titlu reiese ca mai degraba aici mai degraba e topic in care sa te plangi si sa iti spui cat nu-ti place schimbarea lui Bill, et cetera et cetera.
avatar
Yahoo~
Level 8
Level 8

Mesaje : 4239
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 103

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Locust Joi Mar 22, 2012 4:57 pm

Diandra a scris:Ei Bine,Bill s-a Mai maturizat ,dar tot dulce ramane ! ;) Partea cu tatuajele ..Hmm..Nu e rau! Doar vrea sa ne Arate ca e si el Rocker!!:)
Să arate asta prin muzică, nu prin tatuaje.
Nu asta te face rocker.
Locust
Locust
Super Fan
Super Fan

Mesaje : 8145
Data de inscriere : 19/06/2011
Varsta : 26

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Alexandra Tokitas Time Joi Mar 22, 2012 5:14 pm

de acord cu tine abbey :|
Alexandra Tokitas Time
Alexandra Tokitas Time
Level 5
Level 5

Mesaje : 809
Data de inscriere : 19/01/2012
Varsta : 24

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Luke Thompson Joi Mar 22, 2012 7:56 pm

Da.. :| Prin muzică! Nu prin... Mmm... Asta. :|
Luke Thompson
Luke Thompson
Level 8
Level 8

Mesaje : 3304
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 23

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de →ĬƞƒĭƞĭƗĕ Đαřĸƞĕѕѕ←ɗɛɛɑ Joi Mar 22, 2012 8:55 pm

Hei !!! La urma urmei e problema lui...daca lui ii place asa nu avem ce face.Nu tuturor le plac asfel de lucruri.De exemplu mie imi plac tatuajele dar nu mi-asi face never unul pe corp.Daca ii place asta este...momentan inca nu a exagerat...Cand o sa aiba corpul plin (Doamne Fereste) atunci sa comentam A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 122103
→ĬƞƒĭƞĭƗĕ Đαřĸƞĕѕѕ←ɗɛɛɑ
→ĬƞƒĭƞĭƗĕ Đαřĸƞĕѕѕ←ɗɛɛɑ
Level 4
Level 4

Mesaje : 759
Data de inscriere : 05/09/2011

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Locust Sam Mar 24, 2012 6:33 pm

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ DoAr O eNiGmA Ƹ̵ a scris:Hei !!! La urma urmei e problema lui...daca lui ii place asa nu avem ce face.Nu tuturor le plac asfel de lucruri.De exemplu mie imi plac tatuajele dar nu mi-asi face never unul pe corp.Daca ii place asta este...momentan inca nu a exagerat...Cand o sa aiba corpul plin (Doamne Fereste) atunci sa comentam A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 122103
După părerea mea, Bill habar nu are să-şi facă tatuaje sau piercing-uri.
Îşi face la desene şi găuri prin corp în prostie. Ca toţi roackerii din ziua de astăzi, dar să se apuce de rock adevărat nici nu-i trece prin cap.
Locust
Locust
Super Fan
Super Fan

Mesaje : 8145
Data de inscriere : 19/06/2011
Varsta : 26

Sus In jos

A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥  - Pagina 2 Empty Re: A exagerat :-< isi strica frumusetea corpului :( ♥

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum